بازدید دو روزه هیات شرکت سوئیسی DSM از پروژه های هلدینگ گهر


بازدید دو روزه هیات شرکت سوئیسی dsm از پروژه های هلدینگ گهر
دانشگاه ساخته اید

هیات شرکت سوئیسی DSM از پروژه های مختلف هلدینگ گهر از جمله شرکتهای گهر دانه ،گهر مکمل و گهر آبزیان و نیز فارم های ۱،۲،۳ شرکت گهر ماکیان بازدید کردند. همچنین این هیات با برنامه ریزی هلدینگ گهر از چند مزرعه پرورش دام سبک و سنگین بازدید کردند. روابط عمومی و امور بین الملل گروه توسعه اقتصادی گهر اعلام کرد ،همکاری های فنی،تکنولوژیکی و انتقال دانش فنی یکی از محورهای گفتگوهای این بازدید دو روزه بود.
دکتر کازمین مانتین مدیر ارشد کمپانی دی اس ام با اشاره به بازدید های خود از شرکتهای مختلف این گروه تصریح کرد ، آنچه که در این چند روز در پروژه های مختلف هلدینگ گهر دیدم حکایت از پیشرفت عمیق زنجیره تولید صنعت خوراک دام ، طیور و آبزیان بود که از شرکتهای اروپایی چیزی کم ندارد و از این بابت به همه رهبران و کارکنان این هلدینگ تبریک می گویم .
وی با بیان این که برخی از پروژه ها و مزارع هلدینگ گهر به تنهایی دانشگاهی برای کار آفرینان است ، ادامه داد: پیشرفت شگرف هلدینگ بیانگر استفاده از نیروهای کارآمد و تحصیل و مدیریت عالی پروژه ها است .
وی افزود : ساختار بی نظیر علمی ، رعایت استاندارد های جهانی و موازین زیست محیطی ، تولید محصول با کیفیت از دیگر ویژگی های پروژه های هلدینگ گهر است .
دکتر مانتین همچنین با اشاره به پیشرفتهای خیره کننده کشورمان در صنعت خوراک دام طیور و آبزیان ، تولید مکمل ها و نیز پرورش علمی دام و طیور تاکید کرد: با این پیشرفت دیر نیست که کارشناسان کشورهای اروپایی برای گذراندن دوره های آموزشی باید به ایران بیایند .
در این دیدارها محمد رضا صالحان عضو هیات مدیره گروه توسعه اقتصادی گهر نیز با بیان این که فرصتهای سرمایه گذاری خوبی برای شرکت دی اس ام در ایران وجود دارد ، ادامه داد : برای همکاری علمی و تحقیاتی آماده همنکاری مشترک با این کمپانی هستیم .
وی ابرزار امیدواری کرد که این بازدیدها بستر لازم را برای انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی را فراهم سازد .
گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه توسعه اقتصادی گهر می افزاید ؛ شرکت DSM با 23 کارخانه در اروپا و 43 کارخانه پرمیکس سازی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده انواع ویتامین و از برندهای برتر جهانی است .این شرکت در ۸ سال گذشته همکاری فنی و علمی گسترده ای با هلدینگ گهر در صنعت خوراک دام ،طیور و آبزیان و ساخت محصولات جدید داشته است.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *